Висока якість продукції

Вертикальна інтеграція материнської компанії AVANGARDCO IPL дозволяє керувати усіма процесами, від яких залежить якість продукції - від розведення курей-несучок до пакування і транспортування яєчного порошку. Якість ретельно контролюється на кожному етапі виробництва. Саме тому наша продукція відповідає найвищим стандартам.

Ми високо цінуємо довіру наших партнерів та їх вибір продукції «Імперово Фудз» - сухих яєчних продуктів. Наша продукція відповідає високим стандартам якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами і вибором сотень тисяч клієнтів по всьому світу.

Для ще більшої гарантії якості продукції і запобігання підробок ми значно вдосконалили етикетку всіх типів сухих яєчних продуктів.  

З 1 жовтня 2019 року оригінальна етикетка містить ряд ознак, за якими ви можете легко ідентифікувати нашу продукцію:

  1. QR-код із посиланням на вебсайт «Імперово Фудз»;

  2. Відповідність оригінальним металізованим кольорам, які розроблено за індивідуальним рецептом;

  3. Індивідуальний номер на кожній етикетці, який обліковується нашою системою безпеки.

Крім того, ми «зашили» ще кілька секретів в саму етикетку, за якою наша служба безпеки легко зможе відрізнити оригінал продукції.

Тепер ви можете бути ще більше переконаними в якості і безпечності наших сухих яєчних продуктів!

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте: +38 044 393 40 50.

Щоб запобігти підробці та неправильному використанню міток, що належать підприємству, веб-сайт компанії надає інформацію про етикетки продукту, зокрема, про його приналежність та реєстрацію, а також інформацію про його зовнішній вигляд і зміст з демонстрацією зовнішнього вигляду, а також вказати, що будь-яке посягання на права власника сертифіката, передбаченого статтею 16 Закону України «Про захист прав на знаки для товарів і послуг», включаючи вчинення без згоди власника сертифіката дії, що вимагає його згоди, а також підготовка до вчинення і дія вважаються порушенням прав власника сертифіката, що тягне за собою відповідальність згідно з законодавством України (стаття 20 Закону України «Про охорону торговельної марки»).

Для довідки. Етикетка - це бирка, напис, етикетка, що містить малюнки або написи, написані, надруковані, надруковані з трафаретом, висунуті або висунуті і прикріплені до упаковки з їжею. Визначення етикетки міститься в пункті 23 частини 1 Закону України «Про основні засади та вимоги безпеки та якості харчових продуктів» (цей пункт діє до 06.08.2019), а з 06.08.2019 - це визначення буде міститися в Законі України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (п. 7 п. 1 п. 1).

Відповідно до ч. 1 ч. 4 ст. 16 Закону України «Про захист прав на знаки для товарів і послуг»: «Використання знака вважається застосованим до будь-якого продукту, для якого зареєстрована марка, упаковки, що містить такий продукт, знак, пов'язаний з ним, етикетка, стилус, мітка або інший предмет, прикріплений до виробу, зберігання такого продукту з зазначеною маркуванням з метою пропозиції на продаж, пропонуючи його на продаж, продаж, імпорт (імпорт) та експортувати (експортувати)».

Оскільки етикетка містить позначки для товарів і послуг, назву продукту та інші написи, що належать Підприємству у разі їх незаконного використання (копіюванням, підробкою або іншими засобами) особа несе відповідальність згідно зі статтею 229 Кримінального кодексу України у вигляді штрафу від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років або позбавлення волі за той же термін, з конфіскацією відповідних виробів та інструментів і матеріалів, які були використані фізіологічно для його виготовлення, у випадку, якщо таке використання викликало значну шкоду (тобто, якщо його розмір у двадцять разів перевищує неоподатковуваний мінімальний дохід громадян).