Лідерство

«Імперово Фудз» - провідний виробник сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

«Імперово Фудз» - найбільший виробник сухих яєчних продуктів в Україні та Європі. Підприємство працює на українському ринку яєчних продуктів з 2007 року і розташовано в місті Івано-Франківськ, Україна.

«Імперово Фудз» є одним з найбільш технологічно розвинених об'єктів з переробки яєць в Європі. Виробничі потужності заводу дозволяють переробляти близько 6 мільйонів яєць щодня. Підприємство оснащене інноваційним устаткуванням від данської компанії SANOVO, світового лідера у галузі виробництва устаткування для переробки яєць.

«Імперово Фудз» займає лідируючі позиції на внутрішньому ринку, а також є одним з найбільших українських експортерів яєчної продукції. Компанія експортує яєчні продукти в більш ніж 25 країн світу в регіони ЄС, Далекого Сходу, Близького Сходу і Північної Африки, Африки на Південь від Сахари, СНД.

«Імперово Фудз» послідовно дотримується високих стандартів якості і безпеки продукції.

«Імперово Фудз» входить до складу AVANGARDCO IPL, найбільшого вертикально-інтегрованого виробника яєць і сухих ячних продуктів в Україні та Європі. Акції AVANGARDCO IPL у формі глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі з травня 2010 року.

Більше інформації про AVANGARDCO IPL доступно на сайті компанії: http://avangardco.ua/